Магнітні кульки-головоломка SKY NEOCUBE (D5) комплект (216 шт) Color Mix

Хіт продажів
Модель: D5 216
Артикул:
Виробник: SKY
1
Комплект
216 шт

Доставка в : Киев
Відправимо: Недоступно
 • Оплата: 
  • APay
  • GPay
  • Visa
  • MasterCard
  • PPay
  • PayParts
 • Оплата при отриманні Оплата при отриманні
 • На розрахунковий рахунок На розрахунковий рахунок

 • Доставка: 
 • - У відділення Нової Пошти
 • - Кур'єром до дверей
 • - У поштомат

 • Гарантія:  14 днів
 • Закінчився
  248грн.
  Знайшли дешевше?

  Магнітні кульки SKY NEOCUBE , іграшка, яку полюбили мільйони. Це головоломка, яка дозволяє зібрати величезну кількість фігур. Наскільки вистачить вашої фантазії?

  SKY NEOCUBE що складається з неодимових магнітів (сплав неодиму, заліза та бору) у формі кулі діаметром від 5 мм., це засіб зняття стресу, розвитку творчих здібностей, просторового мислення та дрібної моторики. Їх можна купити для цілеспрямованих та кмітливих людей або подарувати винахідливій та творчій людині.

  Для чого SKY NEOCUBE ?

  1. Розвиток творчого мислення

  Легко вибудовуючи різні фігури з магнітних кульок (лінії, багатокутники, просторові фігури) Ви розвиваєте свою здатність бачити. Величезна кількість ступенів свободи кульок один до одного дозволять Вам освоїти мільйони варіантів їх розміщення. Вам залишається лише творити.

  2. Просторова уява

  Постійно граючи з SKY NEOCUBE , мимоволі починаєш краще сприймати просторові фігури, розуміти принципи їх побудови, спільні взаємозв'язки між кількістю та величинами кутів, сторін, граней об'ємних геометричних тіл. SKY NEOCUBE дає гарне поняття осьовий та
  променевої симетрії може дати стимул до більш глибокого вивчення геометрії. Та й розвинена просторова уява - дуже гарне придбання, адже так?

  3. Засіб від нудьги та вимушеного неробства

  Далеко не секрет, що досить часто у всіх нас бувають такі ситуації, коли абсолютно нічого робити. Це трапляється як у години дозвілля, так і на роботі. І тут Вам на допомогу йде SKY NEOCUBE.

  4. Розвиток дрібної моторики та реабілітаційні заходи

  Не можна переоцінити значення дрібних магнітних кульок для розвитку рухової функції пальців та кистей рук. Перебираючи, причому з достатнім зусиллям і точно з'єднуючи дрібні предмети, ми відточуємо точність і розвиваємо силу пальців рук. Наш позитивний настрій лише закріплює отриманий ефект. SKY NEOCUBE також добре підходить для реабілітації після травм та невралгій верхніх кінцівок, органічно доповнюючи собою заняття лікувальною фізкультурою під керівництвом та за участю лікаря, а також самостійно. SKY NEOCUBE підвищить Ваш життєвий тонус і не залишить Вас у скрутну хвилину, він завжди з Вами.

  5. Прекрасний подарунок та бізнес-сувенір

  SKY NEOCUBE – незвичайний подарунок, що приносить радість Вашим рідним, близьким, коханим, друзям, а також Вашим діловим партнерам, керівникам, підлеглим... Людина, яка, можливо, сама і не купила б собі таку річ, із задоволенням прийме її в дар. Всі хвилини та години позитивного настрою, проведені з SKY NEOCUBE , будуть у цієї людини побічно пов'язані з Вами. А це, погодьтеся, дорогого варте.

  6. Антистрес

  Сучасне життя, на жаль, час від часу підносить нам не тільки приємні сюрпризи, тому наша психіка потребує постійного захисту. Поряд з іншими дієвими засобами самозаспокоєння та релаксації не можна не порадити Вам чудовий SKY NEOCUBE. Як уже
  наголошувалося, масаж долоні та пальців, де зосереджено безліч нервових закінчень, приємні тактильні відчуття, задоволення від креативу допоможуть Вам впоратися з будь-якою життєвою ситуацією. Ваш маленький магнітний Всесвіт завжди з Вами.

  УВАГА! Так як магнітні кульки, що застосовуються в іграшці, мають невеликі розміри, але досить сильно притягуються один до одного, то потрапляння частин в організм людини, наприклад, при випадковому проковтуванні або через ніс, може призвести до важкої механічної травми внутрішніх органів (прободіння кишечника, непрохідність кишечника. ), що може призвести до перитоніту. ЦЕ НЕ ІГРАШКА ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ДІТЕЙ!!!

  Інформація щодо експлуатації
  1. Не думайте про магнітні кульки в руках. В цьому випадку верхнє покриття кульок буде швидко стиратися.
  2. Не кладіть SKY NEOCUBE поблизу електроприладів (телефон, комп'ютер тощо). Магнітне поле кульок SKY NEOCUBE може вплинути на їхню роботу.
  3. Кредитні картки та інші магнітні носії інформації псуються на близькій відстані від SKY NEOCUBE
  4. Також магніти можуть порушити роботу серцевих стимуляторів та інших електронних медичних приладів.
  5. Магнітні кульки втрачають свої властивості, якщо їх заморозити більш ніж на -60С або нагріти більш ніж +100С.
  6. З міркувань безпеки SKY NEOCUBE не можна давати дітям до 8 років (вони можуть проковтнути кульки).

  КАБЕЛЬНА ПРОДУКЦІЯ
  Колір Color Mix
  Гарантія
  Гарантія 14 днів
  SKY CUBE
  Тип Кульки
  Розмір 5 мм
  Комплект 216 шт
  Написати відгук
  Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.