Умови використання сайту

Умови використання

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови.

Якщо ви не погоджуєтесь з цими умовами, не використовуйте цей сайт .

Використання сайту Сайт Tvline.com.ua (далі «Tvline») дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інші відомості про право власності, що містяться у вихідних матеріалах та будь-яких їх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також розповсюджувати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для громадських чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності.

Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Tvline не гарантує точності та повноти матеріалів, програм та послуг, що надаються на цьому Сайті. Tvline у будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому Сайті, а також до згаданих у них продуктів та цін. У разі старіння матеріалів та послуг на цьому Сайті Tvline не зобов'язується оновлювати їх. Tvline за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникла внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті.

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані. В результаті реєстрації ви отримуєте логін та пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном та паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити про це нам.

Зворотній зв'язок та коментарі.

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей з расової, етнічної, соціальної, статевої, ознаками, що містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також якимось іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення Tvline може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Tvline не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних.

Ми використовуємо різні технології для збору та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт Tvline ( докладніше про захист та обробку персональних даних ). Це може містити запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо cookie та анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.