ТБ приставки

Android TV приставка SKY (X96 mini) ATV-9.0 2/16 GB
Закінчився
X96 mini
Гарантія:6 місяців OC:Android TV 9.0 Процесор:Amlogic S905W
61
690грн.
Гарантія 6 місяців
OC Android TV 9.0
Процесор Amlogic S905W

ТБ приставки

За останні кілька років все більше українців цікавляться інтернет телебаченням та розумним телебаченням, що спричинило активний розвиток різноманітних сервісів з надання якісного медіаконтенту. Завдяки смарт приставкам, кожен може зробити з будь-якого телевізора розумний мультимедійний пристрій.

Використання Android TV BOX

Спробувавши в користуванні смарт приставку одного разу, вона стане невід'ємною частиною життя кожного члена сім'ї. Так як такий маленький пристрій, як смарт приставка для телевізора, здатна виконувати дуже велику кількість різноманітних завдань.

  1. Для тих хто любить подивитися Youtube – улюбленого блогера, рецепти чи просто мультики – це незамінна річ, яка здатна вразити швидкістю роботи та якістю картинки, а головне – весь контент без набридливої реклами!
  2. Так само приставки мають достатню потужність для запуску не тільки відеоконтенту, але і для ігор, що однозначно порадує дітей, і навіть дорослих.
  3. Старше покоління так само не залишиться осторонь, для них андроїд приставка вирішує питання з якісним онлайн телебаченням, яке в кілька разів перевершує будь-яке кабельне телебачення. Можна буде дивитися не просто телеканали, а використовувати всі переваги інтернет телебачення - перемотування, пропуск реклами, перегляд запису Ваших улюблених телепередач.

Різновиди Android TV BOX

Зовнішня різноманітність смарт приставок не така широка як у характеристиках, але все ж таки є, за формами фактора смарт бокси діляться на 2 типи:

  1. Смарт стіки – які за розмірами та формами нагадують «флешку» і підключаються безпосередньо в HDMI Вашого телевізора, які мають місце, хоч і мають досить скромні характеристики щодо продуктивності, але завдяки підключенню безпосередньо в HDMI і компактним розмірам – позбавляють Вас від зайвих проводів.
  2. Стаціонарні тв бокси мають більш високу продуктивність, різноманітність дизайнерських рішень, можуть підключатися навіть до старих телевізорів через AV (так звані тюльпани) і через HDMI порти. Через більш практичних розмірів, вони мають досить велику кількість різновидів входів та виходів таких як: USB, оптичні виклики, повноцінний гігабітний LAN Ethernet, та багато інших.
  3. Операційні системи в переважній більшості – Android, завдяки чому Ви без проблем можете скачати собі будь-яку програму з Play Market, і повноцінно використовувати її як і на звичайному телефоні.

Найбільша, і найважливіша відмінність всіх смарт тв боксів – «залізо». Процесор, оперативна та внутрішня пам'ять приставки – головне на що потрібно звертати увагу при виборі, якщо у Вас телевізор з підтримкою 4К, ви хочете грати у вимогливі ігри, та комфортно дивитися великі фільми у справжньому 4К дозволі – рекомендуємо дивитися діапазон цін від 1000 грн, Якщо ж Вам потрібна приставка для більш простих завдань, можна дивитися варіанти Android tv box від 500 грн.